تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛

دیدار با خانواده شهدا، ادای دین به مقام والای شهید است

دیدار با خانواده شهدا، ادای دین به مقام والای شهید است
مدیر عامل شرکت تجهیزات ایمنی راهها: دیدار با خانواده معظم شهدا، محضر کسب فیض و وظیفه خدمتگزاری برای ادای دین به مقام والای شهداست. به نقل از روابط عمومی شرکت تجهیزات ایمنی راهها، به مناسبت هفته بسیج وزنده نگه داشتن یاد شهدا، مهندس مهدی محمود پور به همراه فرمانده پایگاه بسیج شهید میردار نژاد ومدیران با یکی ازخانواده‌ معظم شهیدان شرکت تجهیزات ایمنی راهها دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار با خانواده شهدا، ادای دین به مقام والای شهید است
مهندس محمود پور با حضور در منزل خانواده شهید  «اصلان لطفی آذر» از مقام شامخ شهدا تجلیل کرد.
ایشان در دیدار با خانواده شهید گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، محضر کسب فیض و وظیفه خدمتگزاری برای ادای دین به مقام والای شهدا است.
وی خطاب به همسر و فرزندان شهید گفت: دعا کنید این شهید عزیز کمک کنند تا به مسئولیت‌های خود نسبت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران عمل کنیم.
وی اظهارکرد: اگر استقامت و شجاعت شهدا نبود اکنون این آرامش را نداشتیم و باید مردم و ملت ما قدرشناس شهدا و خانواده معظم شهدا باشند، انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان به جایگاه والایی رسیده و اکنون خانواده شهیدان سرمایه های انقلاب هستند.

مهندس محمود پور، دیدار با خانواده شهدا را روحیه‌بخش دانست و افزود: حضور در کنار خانواده شهدا توفیق الهی برای مسئولان و خدمتگزاران نظام است و امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون قطره قطره‌‌های خون شهدا هستیم.

وی نیز خاطرنشان کرد: خانواده شهدا افتخار ملت ما هستند و شهید جاودانه ترین و مقدس ترین واژه انقلاب است و مسئولان نیز بایستی در این مسیر، شأن خانواده های معظم شهدا را حفظ نمایند
https://rsem.ir//vdccasqe82bqi.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین