تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹
معارفه معاون فنی و مهندسی شرکت تجهیزات ایمنی راهها
معارفه معاون فنی و مهندسی شرکت تجهیزات ایمنی راهها

صبح امروز مورخ 1400/07/19 جلسه تودیع و معارفه معاون فنی و مهندسی شرکت تجهیزات با حضور مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره و همچنین به همراهی معاونین و مدیران مجموعه، در اتاق جلسات برگزار گردید.
جلسه رأس موعد مقرر با ذکر تلاوتی چند از کلام الله مجید آغاز و به دنبال آن مدیریت عامل ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از تلاشهای شبانه روزی کارکنان و معاونین، بیاناتی در خصوص تغییرات پرسنلی در کلیه سطوح در راستای بهره وری، تولید و راندمان بهتر و مطلوب شرکت ارائه نموند. ایشان در همین ارتباط خاطر نشان کردند قطعاً موفقیت، محصول خرد جمعی و همکاری و هم افزایی کلیه کارکنان مجموعه بوده و می بایست کارکنان شرکت تولیدی تجهیزات با درک شرایط فعلی، عزم و اراده و توان مضاعف خود را در جهت برون رفت از شرایط فعلی به کار گیرند. ایشان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات جناب آقای جواد افشار رضایی، آقای مهدی افشاری را بعنوان معاون جدید فنی و مهندسی شرکت تجهیزات منصوب نمودند و از ایشان خواستند با استفاده از تجربیات گذشته جناب آقای افشار، با عزم و اراده جدی نسبت به پیشبرد اهداف حوزه مربوطه اهتمام ورزند.
 در ادامه جناب آقای فروزان، رئیس هیأت مدیره ضمن خیر مقدم و تشکر ار خدمات ارزشمند مدیرعامل و تلاش همه کارکنان شرکت، خواستار بکارگیری تمامی ظرفیت های انسانی و سرمایه ایی شرکت در راستای تولید حداکثری و بازدهی از وضعیت فعلی شرکت شدند. ایشان تجارب ارزشمند گذشته را چراغ راه آینده برشمردند و و در همیت ارتباط افزودند چنانچه اراده، تلاش و تعهد کلیه کارکنان به کار گرفته شود، فصل تازه ای از رونق و شکوفایی را در شرکت تولیدی تجهیزات شاهد خواهیم بود. ریاست محترم هیأت مدیره، تورم نیروی انسانی موجود را یکی از نقاط ضعف شرکت بشمار آورده و خواستار ساماندهی نیروها در کمیته آتی منابع انسانی شرکت شدند. در پایان، ایشان نیز خدمات جناب آقای افشار در دوره تصدی معاونت فنی و مهندسی تشکر و ضمن تبریک به آقای افشاری برای ایشان، موفقیت و بهروزی از درگاه باریتعالی مسألت نمودند.
https://rsem.ir//vdcgrn9t4ak9t.pra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما