تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳
جلسه کمیته تحقیق و توسعه در تاریخ 1400/03/19 برگزار شد
تحقیقات،طراحی و استقرار نظام تحقیق و توسعه از اهداف تعیین شده در شرکت تجهیزات ایمنی راهها می باشد که با هدف تدوین سند محورهای راهبردی و توسعه ای شرکت و بهسازی و توسعه الگو تحقیق و توسعه در شرکت؛ شکل گرفته است.
رویکرد اصلی این گروه تشخیص و انتخاب نسل مناسب تجهیزات برای توسعه محصولات، خلق ایده های جدید و مبتکرانه، ارائه محصولات و خدمات جدید، کشف و درک نیازها و خواسته بازار، توسعه محصولات و ورود به بازارهای جدید می باشد.
جلسه کمیته تحقیق و توسعه با ریاست معاونت بازرگانی شرکت تجهیزات ایمنی راهها در تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال جاری با حضور اعضا برگزارگردید.
پس از بررسی های میدانی و شناخت بازارهای هدف یکی از محور های اصلی جلسه فوق فعالسازی کارگاه تزریق بود که در طول سال های گذشته نیمه فعال بوده است و پیشنهاد تولید تودلی نیوجرسی مطرح و مقررگردید پس از بررسی جزئیات یکی از تولیدات اصلی این کارگاه در آینده قرار گیرد.
در پایان جلسه فوق مهندس بهزاد دارابی از کلیه اعضا خواست تا تحقیقات لازم در افزایش کیفیت تولیدات مدنظر قرار گرفته انجام شود و به برنامه آتی شرکت در خصوص تامین تجهیزات مورد نیاز پروژه های در دست اجرا پرداخت و افزود: این معاونت رضایت کارفرمایان محترم و حضور در عرصه رقابت تولیدات با کیفیت را در دستور کار قرار داده است.
https://rsem.ir//vdcjfietzuqeo.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما