تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۰
شرکت ها باید بتوانند در زمینۀ تحقق جهش تولید و بهره وری خودکفا باشند
در تاریخ دهم خرداد ماه سال جاری مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا جناب آقای دکترتاجیک و معاون محترم نظارت بر شرکت ها ؛ سرکار خانم دکتر یزدانیان از شرکت تجهیزات ایمنی راهها بازدید کردند.
هدف از این بازدید شناخت ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در این شرکت به عنوان یکی از زیر مجموعه های این هلدینگ و بررسی موانع و مشکلات موجود در مسیر تولیدات این شرکت بوده است.
در ابتدای این نشست دکتر تن زاده مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت تجهیزات ایمنی راهها ضمن خوشامدگویی با اشاره به توانمندی های موجود در شرکت گفت: خوشبختانه شرکت تجهیزات ایمنی راهها توانسته با اعمال تغییرات و سیاست های جدید برخی از مسایلی که مانع از تولید و تحقق اهداف مورد نظر سهامداران محترم می شده؛ از جمله مشکلات حساب های بانکی و تسـویه حسـاب با بانک های عـامـل جهت آزادسازی زمین ها و سوله های کارگاهی را بر طرف کند. از این رو در آینده نزدیک شاهد برون رفت از وضعیت رکود و تعیین تکلیف بدهی های بانکی که مربوط به سنوات گذشته است خواهیم بود.
در ادامه مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا از اقدامات صورت گرفته در مدت ریاست مدیر عامل و هیات مدیره فعلی تقدیر کرده و خاطر نشان کرد: ما همواره از شرکت های تولیدی زیر مجموعه این هلدینگ که در واقع زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری می باشد حمایت کرده و کمک های هلدینگ در راستای شفاف شدن ساختار مالی و حساب های بانکی و نیز مشکلات بدهی مالیاتی شرکت تجهیزات ایمنی راهها جهت استقلال شرکت و ورود به پروژه های بزرگ می باشد.
وی در ادامه افزود: شرکت ها باید بتوانند در زمینۀ تحقق جهش تولید و بهره وری خودکفا باشند و اهداف تعیین شده در صندوق بازنشستگی و هلدینگ آتیه صبا که همواره استقلال مالی و سوددهی شرکت ها بوده است را مدنظر قرار دهند.
در این بازدید که از کلیه خطوط تولیدی شرکت شامل نیوجرسی، تابلو علائم، فلزکاری و گاردریل انجام شد؛ ضمن بررسی محصولات تولیدی شرکت نسبت به پتانسیل و ظرفیـت های موجـود در افزایش تولیـدات و بـررسـی هزینه های پروژه های مختلف با نگاه مقایسه ای میزان سود درآمد حاصل از سرمایه گذاری تاکید نمودند و در جهت تجهیز ماشین آلات موجود و به روز رسانی آن ها جهت افزایش ظرفیت توصیه نمودند.
همچنین ضمن تاکید مجدد بر لزوم ساختار سازی مالی شرکت و تعیین تکلیف بدهی با بانک های عامل و آزاد سازی حساب های شرکت، دستور پرداخت بدهی ها در قالب افزایش سرمایه شرکت و تسویه بدهی های معوق صادر نمودند.
در این بازدید مدیر عامل شرکت تجهیزات ایمنی راهها ضمن تشریح آخرین وضعیت پیشرفت پروژه آزاد راه شرق سپاهان و نیز پروژه آزاد راه شیراز اصفهان راهکارهای حمایتی لازم توسط هلدینگ را تشریح نمودند.
همچنین با هماهنگی معاون ارزیابی نظارت بر شرکت ها در خصوص برون رفت از ماده 141 از طریق افزایش سرمایه شرکت جهت بررسی ویژه در جلسه مجمع فوق العاده راهکارهای اجرایی در زمان کوتاه مطرح گردید که این موضوع نیز حداکثر تا دو هفته آینده اجرایی خواهد شد.
 مدیر عامل شرکت تجهیزات ایمنی راهها در خاتمه خاطر نشان کرد : در صورت تامین سرمایه در گردش و صدور ضمانتنامه ها از سوی هلدینگ آتیه صبا خواهیم توانست با تجهیز کارگاه ها و خرید برخی ماشین آلات مورد نیاز و افزایش تولید؛ با دریافت صورت وضعیت پروژه های اجرایی تمام سرمایه در گردش دریافتی را به هلدینگ باز گردانیم که این خود در دستور کار این مجموعه قرار دارد.
دکتر تن زاده در خاتمه گفت: با رفع مشکلات نقدینگی و تامین سرمایه اولیه جهت خرید مصالح و مواد اولیه خواهیم توانست گامی موثر در جهت رفع موانع و پشتیبانی از تولید برداریم.

 https://atsabaco.ir/?p=8362
 
 
 
 
https://rsem.ir//vdcgrw9w4ak9u.pra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما