تاریخ انتشار :پنجشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۱
معاونت مالی و اداری شرکت تجهیزات ایمنی راهها:

آموزش و مهارت نیروی های تولید در الویت این معاونت قرار دارد

آموزش و مهارت نیروی های تولید در الویت این معاونت قرار دارد
در تاریخ چهارم خرداد ماه سال جاری، نشست صمیمانه ای با معاونت فنی و حرفه ای استان البرز و جمعی از معاونین و مدیران ستادی در محل معاونت مالی و اداری شرکت تجهیزات ایمنی راهها برگزار شد.
در ابتدای مراسم دکتر رضا زیراهی معاونت مالی و اداری شرکت تجهیزات ایمنی راهها به اهمیت آموزش و افزایش سطح اطلاعات پرسنل شرکت اشاره کرد و افزود: در دنياي در حال تغيير كنوني ضرورت آموزش در سازمان ها و نهادها به دلايل فراوان پذيرفته شده است. با همه سختي ها و مشكلات بايد پذيرفت كه ادامه حيات سازمان تا حدود زيادي به دانش ،آگاهي و مهارت هاي گوناگون و جديد بستگي دارد. با توجه به حوزه فعالیت شرکت و اهمیت تولید در چرخه اقتصاد کشور؛ شرکت تجهیزات ایمنی راهها سیاست ها و نگرش های اساسی و مهمی در راستای پایه گزاری آموزش در ساختار سازمانی را مورد هدف قرار داده است. هدف نظام آموزش به سازی سازمان به عنوان یکی از کارکردهای مهم مدیریت منابع انسانی ، فراهم آوردن زمینه ای است که بر اساس آن توانایی های بالقوه افراد به فعل در آمده و استعدادهای آنان شکوفا گردد.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: معتقد هستم برای جهش تولید و بهره وری، دانش بنیانی و مهارت افزایی دو عنصر الزامی است که در این راستا سازمان فنی و حرفه ای می تواند نقش بسزایی داشته باشد.
آموزش مدیران و کارکنان شرکت تجهیزات ایمنی راهها در راستای افزایش بهره وری در دستور کار این مجموعه قرار دارد.
در ادامه این جلسه معاون فنی و حرفه ای استان البرز ضمن تقدیر و تشکر از مدیران شرکت تجهیزات ایمنی راهها در الویت قرار دادن نقش آموزش در تولید و بهره وری فرمود: پروژه اشتغال مهارت محور که در آن فعالین در مشاغل مختلف می توانند با متخصصین جویای کار ارتباط داشته و نیروهای ماهر را جذب نمایند به ابتکار سازمان فنی و حرفه ای استان البرز راه اندازی شده است که تا کنون 160 شرکت در آن عضو هستند.
وی در پایان اعلام آمادگی کرد تا با آموزش نیروهای متخصص و فعال در شرکت تجهیزات ایمنی راهها همکاری هدفمندی با این مجموعه و سازمان فنی و حرفه ای شکل بگیرد.
 
 
https://rsem.ir//vdcebz8xijh8f.9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما