تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱
ورود قدرتمند شرکت تجهیزات ایمنی راهها به عرصه راهداری و حمل و نقل جاده اي كشور
 
 پتانسیل های موجود در شرکت تجهیزات ایمنی راهها در زمینه تولید تجهیزات راهداری و ایمنی راه و نقش پر رنگ راهداری در امنیت جاده ها و راه های عبوری توجه به امر راه و راهداری را در این شرکت مضاعف می‌سازد.
به گزارش روابط عمومی شرکت تجهیزات ایمنی راهها، با توجه به نقش آفرینی تیم اجرایی این شرکت در پروژه های ملی و شریان های اصلی راهسازی در کشور و تغییر سیاست های هیات مدیره در گسترش سبد محصولات و فعالیت های اجرایی ؛رئیس هیات مدیره این مجموعه به اهداف ایجاد شده در زمینه تولید تجهیزات استاندارد در راستای توسعه ایمن سازی راههای کشور همراه با تکنولوژی های روز دنیا اشاره کرد و افزود: با توجه به سوابق درخشان و موفق شرکت تجهیزات ایمنی راهها در پروژه های ملی و شاهراههای عبوری کشور میتوان با تکیه بر ظرفیت های تولیدی موجود در این شرکت و استفاده از توان و تخصص نیروهای کارآمد در آینده ای نزدیک شاهد حضور پر رنگ شرکت تجهیزات ایمنی راهها در افزایش ایمن سازی پروژه های راهسازی و راهداری باشیم.
دکتر محمد فروزان در ادامه گفت: یکی از پروژه های ملی که شرکت تجهیزات ایمنی راهها در آن نقش بسزایی داشته است پروژه آزاد راه شرق سپاهان می باشد که از کیلومتر ۳۰ آزادراه اصفهان – نطنز – کاشان شروع و به طول ۹۳ کیلومتر به سمت شرق ادامه می یابد. در این پروژه تیم اجرایی این شرکت با تلاش شبانه روزی توانسته اند اقدامات قابل توجهی در ایجاد ایمن سازی پروژه فوق و راهداری آن انجام دهند.
به طوریکه در طوفانی که در فروردین ماه سال جاری در محل پروژه باعث ایجاد مشکلات زیادی گردید؛ شرکت تجهیزات ایمنی راهها با ایفای نقش نیروهای مستقر در پروژه توانست با تدابیر مهندسی شده و همکاری با نیروهای هلال احمر از وقوع تلفات جانی جلوگیری کند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: امیداوریم در ادامه این مسیر بتوانیم با همکاری شرکت آزادراه شرق سپاهان جهت بهره برداری بیشتر این آزادراه و خدمت بیشتر به مردم گام های موثرتری را برداریم.
 
https://rsem.ir//vdcd2z0s6yt05.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما